#1 2011-02-25 14:50:19

 Ruumei

Tsukikage

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 16
Punktów :   

Ruumei

Informacje Ogólne


Imie:Ruumei
Nazwisko: Meteki
Wzrost:1.84
waga: 67kg
Charakter:Dziecinny,Dziwny, i Bywa miły.W rzeczywistości ma ponad 90 lat a wygląda młodo.
Wyglad: Długie czarne włosy oczy koluru fioletowego.Ubrany za zwyczaj na czarno,Katana przy boku bez pochwy.
Kekkei Genkai:Hateshinigan - Shiburu (Oko jest całe fioletowe po środku jest czarny punkt od którego we 2 strony odchodzą 2 kreski na końcu ich są 2 odwrócone trójkąty przypomina to wagę)Ostatni Poziom Hateshinigana Pozwala na Kopiowanie każdej techniki oprócz kekkei Gankai a także Pozwala manipulować czasem.Daję użytkownikowi Hiper prędkość.
Historia: Nie jest w pełni znana fakty:
-Znał Madare Uchiha.
-Był przy założeniu konohy
-Nie jest opisany w żadnych Aktach Kronikach ani rocznikach.
Więc były to czasy wielkich wojen 2 wielkie klany Uchiha i Senju walczyły o terytorium.Klany Neutralne takie jak Meteki były zmuszane wybrać stronę a to że byliśmy spokrewnieni z Uchiha to wybraliśmy ich stronę.
Ale Senju wymordowali wszystkich Meteki.Przeżyłem tylko ja i Zostałem Nazwany Hikaru Uchihą.Lecz do czasy gdy usłyszałem że Madara zginął w Walce z Hirasamą Opuściłem ich i ruszyłem w świat.
Wioska: Tsukigakure
Ranga Tsukikage
Natura Czakry Woda.



Specjalność
Ninjutsu

Umiejętności:
Ninjutsu Mistrz
Taijutsu Ekspert
Gejutsu Ekspert



Znane Jutsu
Dużo Ale najczęściej używane
-Suiton Suisoha.(3500)




Statystki


Siła10000
Czakra100000
Zwinność 10000
Wytrzymałość10000
Inteligencja 10000


Atak 20001
Czakra 1000000
Wytrzymałość 20001
Uniki 20001
Int. 20001



Ekwipunek:
Katana
Nie używa Borni typu Kunai Shuriken.


Cel uświęca środki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wormsgame.pun.pl www.etiup.pun.pl www.shine.pun.pl www.shugo-chara-world.pun.pl www.bakugan-games.pun.pl